Aktivity    Deutsch

Hotel pod Hořicí nabízí mimo wellness služby i řadu dalších možných aktivit pro ubytované návtěvníky hotelu.

■  Minigolf
Minigolfové hřiště za hotelem má 8 jamek a je osvětlené, takže je možné hrát i v pozdních hodinách. Hole a míčky Vám rádi zapůjčíme na recepci hotelu.

 
■  Kuželky
V blízkosti hotelu si můžete zahrát ruské kuželky.

 
■  Kulečník a ostatní
V prostorách hotelu můžete využít prostory malé tělocvičny, kulečník, stolní tenis nebo stolní fotbal.

 
■  Turistika a cykloturistika
V okolí hotelu se nachází turistické trasy jak pro pěší, tak pro cykloturistiku. V blízkém okolí hotelu jsou rybníky vhodné ke koupání i rybaření a jehličnaté lesy ideální k procházkám a houbaření. Můžete navštívit hrady Kašperk a Rabí, tvrz Dražovice, jeskyni a barokní kostel ve Strašíně, rozhlednu Svatobor, Hoslovický mlýn a mnoho dalších krás tohoto kraje. Pro lepší orientaci jsme pro Vás připravili „Průvodce krajinou okolím Soběšic“ (k zakoupení na recepci), nebo nahlédněte do turistické mapy.
 
  Pro milovníky cykloturistiky nabízíme možnost zapůjčení jízdních kol (pánských i dámských) na výlety po okolí. K dispozici je celkem 6 kol a 2 ochranné přilby. O dostupnosti kol, se prosím, informujte předem.
V zimním období můžete bruslit na místních rybnících nebo využít běžeckých tras v okolí Kašperkých Hor. Do 35 km je možné navštívit sjezdové tratě v Nezdicích na Šumavě, Kašperských horách, na Kvildě, Javorníku a Zadově.
■  Ostatní
Pro zájemce je možné domluvit exkurzi provozu Obchodního družstva Soběšice a bioplynové stanice.
 
Copyright © 2016 - Milan Rippel